O nas

Zaczęliśmy wiele lat temu i od tamtej pory nie przestał działać. Globalna marka, który nie śpi, jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i zawsze przynoszą coś nowego. Dajemy wam ponad 100 różnych produktów każdego dnia, aby zapewnić Państwu najbardziej aktualne ubrania w najlepszej cenie.

W sklepie uznajemy i wzmacnia osobowość każdego. Akceptujemy cię tak, jak ty. I zapraszamy różnice, które sprawiają, że wyjątkowy. Jesteśmy otwarci na modę i uczestniczymy w jej zmianach.

NASZA FILOZOFIA

Nasza filozofia jest bardzo prosta: nie przyjmujemy mody, ani życia zbyt poważnie.My-to strój, który chcesz w ten weekend, a to dodatek, który cieszy cię w dzień, gdy jest to potrzebne przede wszystkim dlatego, że, jak i ponad cztery miliony zwolenników, z którymi mamy na portalach społecznościowych i w internecie-dzienniku, dbają o nas.

 

NASZA STRATEGIA SOLIDARNOŚCI

Wiemy, że lepiej jest dawać, niż otrzymywać, i dlatego stworzyliśmy program solidarności, za pomocą której zbieramy pieniądze i staramy się zwiększyć świadomość o tych przyczynach, które nas niepokoją. Nasz program opiera się na sprzedaży próbek, śniadań i organizowaniu sklepu solidarności. Jednak nie zamierzamy na tym poprzestać. Ściśle współpracujemy ze stowarzyszeniem na rzecz walki z rakiem młodzieży i udział w dalszych lokalnych inicjatywach, aby zmienić sytuację w życiu otaczających nas ludzi, jak w naszym środowisku, jak i na całym świecie.